رسیدن به یک مفهوم مشترک از کیفیت
اطمینان بخشیدن به مصرف کننده و مشتری
ایجاد انگیزه در پرسنل و جلب مشارکت آنها در پیشبرد اهداف شرکت
افزودن به ارزش خروجی های سیستم فرآیند با ایجاد راهکارهای جلوگیری از بروز خطا
راهکارهای جدا سازی اقلام خوب و معیوب
راهکارهای جلوگیری از بروز مجدد خطا
پیمودن گام اول در راه رسیدن به مدیریت کیفیت جامع

اهداف شرکت آجر نما تینا سفال اصفهان

روش تولید آجر دانیال

روش تولید آجر تینا

در اين روش كليه كارها از قبيل خردکردن،قالب گيري ، خشك كردن ، چيدن روي واگن كوره تونلي ، تخليه از روي واگن و بارگيري داخل كاميون ، همگي به صورت اتوماتيك انجام ميگيرد كه به صورت زير ميباشد:

ابتدا خاك را از معدن توسط كاميون حمل و به داخل سيلوي ذخيره خاك منتقل ميگردد.از سيلوی ذخيره، خاك توسط نوار نقاله به ماشين آلات خردکردن (از قبيل فك ها ، كوبيت ها و آسياب ها)منتقل گردیده  و عمليات لازم بر روي آن صورت مي گیرد. پس از عمل خردکردن ، خاك آسياب شده توسط ميكسر با آب مخلوط و بسته به رطوبت مورد نياز ،خاک مرطوب تهيه ميگردد.

ابتدا مواد استخراجی از معادن مورد نظر توسط شرکت ، تا محل کارخانه حمل گردد و انتقال مواد از دپو به قسمت اولیه خط تولید توسط نوار نقاله صورت می گیرد. مواد پس از آسیاب شدن به وسیله آسیابهای کوبیت با خروجی های مختلف دانه بندی 0 تا 20 میلیمتر می گردد و به سالن آماده سازی مواد انتقال می یابد.

بعد از این مرحله شاموت ها با توجه به نوع محصول توسط آسیاب های تیغه ای دانه بندی شده و جهت اضافه کردن چسب مورد نیاز (مواد معدنی دارای پلاستینه بالا که قبلا بصورت مش، میکرونیزه شده است)

مجتمع کارخانجات آجر نما دانیال و آجر نما تینا سفال اصفهان ( تولید کننده آجر نما نسوز و آجر نما شیل )

 

مجتمع کارخانجات آجر دانیال و آجر تینا سفال اصفهان دارای سیستم های کاملاً کامپیوتری است و همگام با پیشرفت های روز صنعت آجر ، توانایی تولید و عرضه انواع آجرهای نما اعم از آجر نما شیل ، آجر نما نسوز , آجر نما روستیک ( رستیک ) , آجر نما کرکره ای , آجر نما صخره ای , آجر نما آنتیک , آجر نما ترکیب ابعادی در رنگ ها و ابعاد متنوع و مطابق با نیازها و سلایق متنوع مشتریان و مصرف کنندگان را دارد. این مجموعه دارای آزمایشگاه مکانیک و کانی شناسی خاک بوده و توانسته است با بهره مندی از متخصصان مجرب، دانش روز صنعت سفال را بومی سازی کند. همچنین از استانداردهای شماره 7 و 1162 موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران که منطبق با BS 3921 و IS 2248 هستند، در فرآیند تولید 34 نوع محصول مختلف این مجموعه پیروی می شود.همچنین دارنده ی ISO 90041:2008 ,ISO14001:2004 ,OHSAS18001:2007 می باشد.

به وب سایت مجتمع کارخانجات

دانیال و تینا سفال اصفهان خوش آمدید

 

تابستان 91 : نمایشگاه صنعت ساختمان عراق

تابستان 91 : نمایشگاه صنعت ساختمان - تهران

زمستان 91 : نمایشگاه صنعت ساختمان - آبادان

پاییز 92 : نمایشگاه صنعت ساختمان - بوشهر

پاییز 92 : نمایشگاه صنعت ساختمان - شیراز

تابستان 94 : نمایشگاه صنعت ساختمان - تهران

پاییز    95 : نمایشگاه صنعت ساختمان یزد

نمایشگاه هایی که مجموعه آجر نما دانیال و آجر نما تینا سفال شرکت کرده است :

 
 
 
 
 
طراحی وب سایت و نگهداری توسط نیک دیتا